500 Bin'den Fazla Üye İş Yeri Ticarete İlk Adımını Garanti BBVA POS İle Attı…

Sizde 62 TL’den Başlayan Aylık Ücretlerle POS Sahibi Olabilirsiniz.

İlk Fiziki Posum

Neden Garanti BBVA POS Çözümleri?

500 bin üye iş yerine sahip Garanti BBVA POS ailesine katılarak; müşterilerinize ödül kazandırabilir, taksit imkanı sağlayabilir, size özel kampanya ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 
Fiziksel POS
 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Bonus Platform Ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Ödül Kazandırma

Üye iş yerimiz olarak; sayısı 15 milyonu geçen Bonus kart sahibine bonus,
1 milyona yakın Miles&Smiles ve
500 bine yakın Shop&Fly kart sahibine mil kazandırabilirsiniz.

Taksit Kullandırma

Bonus, Miles&Smiles, Shop&Fly ve American Express iş yeri olarak siz de taksit yapılabilen tüm sektörlerde kredi kartlarına taksit yapabilir, cironuzu artırabilirsiniz.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak; American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB ve Troy gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 
Fiziksel POS çözümlerini incele

Karşılaştır

Fiziki POS Çözümlerini İncele!

Garanti BBVA üye iş yerlerimize sunduğumuz Fiziki ve Sanal POS çözümlerini karşılaştırarak, ihtiyacınıza uygun POS çözümünü belirleyebilmek için tıklayın.

Hemen İncele
Başvuru
Başvuru

POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Tamamlayabilirsiniz!

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalıklarından faydalanabilmek, Garanti BBVA kart sahiplerine ödül kazandırarak ve taksit yaparak cironuzu artırmak ve size özel hazırladığımız tekliflerden yararlanabilmek için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
700bine varan POS adedi ve 500 ( BKM de 410Bin Özlemle teyitleşelim) bini aşkın üye iş yeri ağı ile Garanti BBVA POS sektörün öncülerindendir, sende ticarete ilk adımını Garanti BBVA POS ile güvenle at.
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA'nın size uygun POS çözümleri arasından seçim yaparak hızlı ve kolay ödeme alabilirsiniz!
Garanti BBVA Üye İşyerine Özel Avantajlarını Keşfedin

Fırsatlar

Garanti BBVA POS iş yeri sahiplerine özel indirimler ve ayrıcalıklar!

Garanti BBVA POS sahiplerinin anlaşmalı iş yerlerinde yapacakları alışverişlerine yılda 10 bin TL'ye varan indirim fırsatı!

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kredi kartı sahiplerine sunabileceğiniz ayrıcalıkları ve yararlanabileceğiniz size özel tekliflerimizi incelemek için tıklayın.

Hemen İncele

Garanti BBVA POS Çözümleri
İş Dünyasında Her Zaman Yanında

Garanti BBVA’nın size sunmuş olduğu Sanal POS çözümleriyle mağaza içi ve e-ticaret satışlarınızda fark yaratabilir, 15 milyonu aşkın Bonus kart sahiplerine özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman Garanti BBVA POS’unuza ait finansal raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş