Garanti BBVA Sanal POS ile işinizi internete Taşıyın

Türkiye’nin İlk Sanal POS'unu Hayata Geçiren Garanti BBVA ile E-Ticarete Adımınızı Güvenle Atın.

İlk Sanal POS'um

Neden Garanti BBVA E-Ticaret

15 binden fazla üye iş yerimizin kullandığı ödeme çözümlerimiz ile güvenli ve hızlı ödeme almaya başlayabilirsiniz!

22 yıldır sektörde güçlü teknolojik alt yapısı ile ilkleri gerçekleştiren Garanti BBVA POS gücünü siz de kullanabilir kendi E-Ticaret sitenizi yaratabilirsiniz!

 
Neden Garanti BBVA E-Ticaret
 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Bonus Platform Ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Kod ile Tahsilat

Uzaktan tahsilat yapmak isteyen iş yerleri için geliştirilen Sanal POS altyapısı ile çalışan ödeme yöntemidir.

Ortak Ödeme Sayfası

Ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen teknik imkanların yetersizliği gibi nedenlerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik bir hizmettir.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB, Troy, Shop&Fly, Paracard, Bonus gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 
Sanal POS çözümlerini incele

Karşılaştır

Sanal POS Çözümlerini İncele

Garanti BBVA üye iş yerlerimize sunduğumuz Sanal POS çözümlerini karşılaştırmak ve ihtiyacınıza en uygun Pos çözümünü birlikte belirlemek için tıklayabilirsiniz!

İncele
Başvuru
Başvuru

Sanal POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak,bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS E-ticaret ile online mağazanızı kurabilir, hızlı ve güvenli ödeme deneyimini keşfedebilirsiniz!
Teknolojinin öncüsü Garanti BBVA POS E-ticaret ile online mağazanızı kurabilir, hızlı ve güvenli ödeme deneyimini keşfedebilirsiniz!
Garanti BBVA Üye İş yerineÖzel Avantajlarını Keşfedin

Fırsatlar

Garanti BBVA POS iş yeri sahiplerine özelindirimler ve ayrıcalıklar!

Garanti BBVA POS sahiplerinin anlaşmalı iş yerlerinde yapacakları alışverişlerine yılda 10 bin TL'ye varan indirim fırsatı!

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kredi kartı sahiplerine sunabileceğiniz ayrıcalıkları ve yararlanabileceğiniz size özel tekliflerimizi incelemek için tıklayın.

Hemen İncele

Garanti BBVA POS Çözümleri
İş Dünyasında Her Zaman Yanında

Garanti BBVA’nın size sunmuş olduğu Sanal POS çözümleriyle mağaza içi ve E-Ticaret satışlarınızda fark yaratabilir, 15 milyon Bonus kart sahiplerine özel bonus ve indirim kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca anlık olarak Garanti BBVA POS’unuza ait finansal raporlara ulaşabilirsiniz.

Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş