Sanal POS Çözümleri ile E-Ticarete İlk Adımını At

Garanti BBVA’nın POS Çözümleri İle İş yerinizde Hemen Ödeme Almaya Başlayın.

 

Üye İş yerlerimiz, Garanti BBVA’nın Sanal POS ayrıcalıkları İle Fark Yaratır!

Kod ile Tahsilat

Uzaktan tahsilat yapmak isteyen iş yerleri için geliştirilen Sanal POS altyapısı ile çalışan ödeme yöntemidir.

Ortak Ödeme Sayfası

Ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen teknik imkanların yetersizliği gibi nedenlerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik bir hizmettir.

Geniş Kart Kabul Ağı

Garanti BBVA üye iş yerimiz olarak American Express, MasterCard, VISA, CUP, Diners Club, Discover, JCB, Troy, Shop&Fly, Paracard, Bonus gibi uluslararası ve yerel tüm kart markalarına satış yapabilirsiniz.

 

POS

Sanal POS

Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan satışlarda kredi ve banka kartıyla ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür. Garanti Sanal POS’la sanal mağazanızı 7/24 açık bir satış platformu haline getirebilir; hem müşteri sayınızı, hem cironuzu artırma şansı yakalarsınız . Visa, Mastercard, American Express ve Diners Club logolu kartlara satış yapabilirsiniz. Bonus, Flexi, Miles&Smiles, Shop&Fly kredi kartı ve American Express sahiplerine taksitli ödeme imkanı sunarsınız. İşlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yaparsınız. Etkin, hızlı ve detaylı raporlama ara yüzü ile satışlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Soru ve istekleriniz için 444 0 339 numaralı telefondan her gün 7/24 destek alabilirsiniz.

Hemen Başvur
 
Sanal POS

Tahsilat Sistemi

Garanti Tahsilat Sistemi

Düzenli ve toplu tahsilatlarınızı GTS ile tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz! Garanti Tahsilat Sistemi (GTS); müşterilerinden kredi kartı ile aylık olarak düzenli ödeme alan veya yüksek hacimlerde mail order işlem yapan üye iş yerlerimiz için önerdiğimiz tahsilat çözümümüzdür.

Hemen Başvur
 
Garanti Tahsilat Sistemi
Başvuru
Başvuru

Sanal POS Başvurunuzu Şubeye Gelmenize Gerek Olmadan Hemen Şimdi Gerçekleştirebilirsiniz

Garanti BBVA uzmanlığı ve ayrıcalığı ile üye iş yerimiz olmak, Bonus, Miles&Smiles ve Shop&Fly kart sahiplerimize ödül kazandırmak ve taksit yapmak, bu sayede cironuzu artırmak için hemen başvurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur
Destek

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi
arama butonuna basarak söyleyiniz.

Bunu mu demek istediniz?

Yeniden Konuş